Windows Tik Tok İndir

Kullanıcıların yaratıcılıklarını kısa videolar şeklinde sergilemiş olduğu sosyal medya paylaşım platformu Tik Tok, ülke çapında 500’ü aşkın ülkede tüm telefon, tablet ve bilgisayarlarda kullanılan ve en çok indirilen uygulama olarak anından söz ettirmeye devam ediyor. 15 saniyelik kısa videolar ile kullanıcıların kendi oluşturmuş oldukları içerikleri düzenleyerek paylaşmasına olanak sunan bu uygulama, IOS ve Android cihazların yanı sıra Windows sürümü ile yenilenmeye devam ediyor.

Windows cihazlar üzerinden Tik Tok uygulamasını kullanmak ve uygulamanın tadını çıkarmak için Windows Store girişi yapılmasının ardından, Windows Tik Tok indir işlemi için arama butonuna uygulamanın adının yazılarak indirme işlemi başlatılmış oluyor. 2.31 MB boyutlarına sahip uygulamanın cihaza yüklenmesinin ardından Windows platformu üzerinden de uygulama kullanıma hazır hale gelmektedir.

Kullanıcı bilgilerinin girilmesi ya da ana sayfa üzerinden telefon, mail adresi ya da diğer sosyal medya hesapları aracılığı ile yeni kullanıcı profilinin oluşturulmasının ardından bilgi erişiminden sohbete, video paylaşımından etkileşime kadar pek çok özelliğinden yararlanmak mümkündür. Ancak Tik Tok Windows sürümü şu an yalnızca İngilizce dil desteği vermektedir. İlerleyen süreçlerde yapmış oldukları çalışmalar doğrultusunda Tik Tok Windows Türkçe dil desteği de verebilir demek mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra Android ve İOS sürümüne sahip olan Tik Tok uygulamasının Windows sürümünün daha az özellik barındırdığını söyleyebiliriz. Uygulamanın Windows sürümünün ilerleyen süreçlerde yapılan güncellemeler ile geliştirileceğini ve yeni özellikler ekleneceğini ifade edebiliriz. Ancak uygulamadı az özellikler videoların yükleme hızını ve izlemeyi etkilemiyor. Ayrıca performans sorunlarının olmaması, kolay yorum yapabilme, beğenme ve videoları paylaşarak etkileşimde bulunma oldukça kolaydır.

WİNDOWS TİK TOK İNDİR

Windows Tik Tok sürümü üzerinden video izlemek ve yüklemek konforlu ve güvenli bir şekilde yapılırken bazı durumlarda performans sorunlarına bağlı olarak video oluşturma aşamasında kesintiler yaşanabilmektedir. Ayrıca kayıtlı videoların düzenlenmesi aşamasında ortaya çıkan performans sorunları keskin bir şekilde hissedilebilir. Müzik, kullanıcı veya hashtag arayarak yeni video içeriklere ulaşmak ise oldukça hızlıdır. Bunun nedeni ise Tik Tok videolarının 15 saniye gibi kısa bir süre ile sınırlı olmasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu