IOS iPhone Tik Tok İndir

Son dönemlerde en çok indirilen ve 250 milyon günlük aktif kullanıcıya sahip olan Tik Tok, kısa ve anlık video paylaşım platformu olarak Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosya medya hesapları arasında popülerliğini arttırmaya devam ediyor. 15 saniyelik kısa videoları kullanıcılar tarafından özel efektler ve düzenlemeler ile hazırlanmasını ve kişilerin kendi videolarını oluşturmasını sağlayan bu uygulama, dünyada en çok indirilen İOS İphone uygulaması arasındadır.

İlk olarak IOS İphone sürümü olarak yayımlanmış ve 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiş olan bu uygulama 287 MB boyutu ile İphone cihazlarda yerini alırken, Türkçe dil desteği sayesinde ülke genelinde de video içerik üreticiler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Yüzlerce görseli ve ses efektlerini içerisinde barındıran kullanıcıların kısa video çekmelerine olanak sunan bu sosyal medya paylaşım platformu, çekilen videoların ücretsiz bir şekilde uygulamaya yüklenmesine olanak sunmaktadır.

Dünya internet trafiği içerisinde büyük bir yer oluşturan ve tüm telefon, tablet ve bilgisayarlarda kullanılabilen Tik Tok uygulamasını İphone cihazlarınıza yüklemek için App Store uygulamasına giriş yapmak gerekir. iPhone, İPad ve iPod Touch üzerinden uygulamayı kullanmak için arama App Store uygulaması içerisindeki arama kısmına Tik Tok yazarak uygulamanın yazılımını güvenli ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

İndirme işleminin tamamlanmasının ardından Tik Tok uygulamasına giriş yapınız. Uygulamanın açılması ile birlikte kullanıcı girişi yapılması istenmektedir. Profil kısmına tıklayarak telefon, mail adresi ya da sosyal medya hesapları ile bağlantı kurarak yeni bir Tik Tok profili oluşturmanız gerekir.

IOS IPHONE TİK TOK İNDİR

Kullanıcı profilinin oluşturulması ile birlikte son dönemlerin en çok indirilen ve en aktif kullanılan video paylaşım platformu içerisinde yer almış oluyorsunuz. Sayfa içerisinde en alt kısımda yer alan büyüteç veya mercek olarak ifade edilebilecek arama bölümüne gelerek istediğiniz kategorideki kullanıcılara ya da video içeriklere erişebilirsiniz.

Takip ettiğiniz tüm etiketlere ve kullanıcılara ait yeni video gönderileri IOS iPhone Tik Tok indir işlemi sonrasında ana ekranda yer alacaktır. Kendi video içeriklerinizi oluşturmak ve çeşitli filtreler, çıkartmalar ve efektler ile etkileşim almak için yine sayfa sonunda yer alan “+” simgesini tıklayarak videonuzu ekleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu