Android Tik Tok İndir

Dünya genelinde son dönemin en popüler video paylaşım uygulaması olan ve diğer sosyal medya hesapları arasında en çok indirilen uygulama olarak anılan Tik Tok, özellikle genç internet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görürken, küresel bir video paylaşım topluluğu olma yönünde popülerliğini ve kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor.

15 saniyelik kısa videolara özel efektlerin, filtrelerin, müziklerin, eğlenceli çıkartmaların ve etiketlerin eklenebildiği bu video içerikler kişilerin kendi kısa videolarını oluşturmalarını ve sosyal paylaşım sitelerinden etkileşim almalarını sağlarken; 250 milyondan fazla günlük aktif kullanıcı ile 500’e yakın ülkede oyunlardan sonra en çok kullanılan ve indirilen sosyal medya uygulaması olarak adından söz ettiriyor.

Anlık video klipleri keserek, kırparak, birleştirerek ya da kopyalayarak düzenleme olanağına sahip olan ve bu video klipleri 100’den fazla emoji ve yüz filtreleri ile renklendirme seçeneği sunan Tik Tok, ilk olarak Çin’de kullanılmaya başlanmış ve daha sonrasında tüm dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmış bir müzik, video ve sosyal medya paylaşım uygulaması olarak indirilmeye devam ediyor.

Windows sürümünden İOS ve Android sürümüne kadar düşünülmüş ve tasarlanmış, tüm kullanıcıların telefonlarından, tabletlerinden ve bilgisayarlarından erişebilmeleri için geliştirilmiş olan Tik Tok, Android platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bir uygulamadır. Android platformu içerisinde en çok indirilen mobil uygulamalar listesine adını yazdıran geleceğin en büyük sosyal medya platformu Tik Tok’u ücretsiz ve güvenli indirmek için telefon ya da tabletinizde bulunan “Google Play Store” uygulamasını açmanız gerekiyor.

ANDROID TİK TOK İNDİR

Play store sayfasının en üst kısmında yer alan bölüme Tik Tok yazarak, uygulamanın 90 MB’lık android versiyonunu telefonunuza hızlı ve güvenli bir şekilde indirmeye başlıyorsunuz. Android Tik Tok uygulamasının yükleme işleminin tamamlanmasının ardından video paylaşım platformu içerisindeki tüm içeriklere anında ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Uygulamanın yüklenmesinin ardından Tik Tok ana sayfasında sağ alt köşede bulunan profil resmine tıklayarak telefon, mail ya da sosyal medya hesabı üzerinden bir kullanıcı profili oluşturmanız gerekiyor. Kullanıcı profilinin oluşturulmasının ardından arama butonunu kullanarak istediğiniz içeriğe ve kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu